KONST / Litografier / Färglitografi 13857141

nr 1385 7141

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, "Lådor vid havet". Signerad, numrerad 16/40. Motivet: 31x41, yttermått inklusive ram: 46x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:48:04

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth